Стара поролонова ручка яка була на Garrett AT Pro пішла в минуле, тепер нові металошукач будуть комплектуватися новою гумовою ручкою, такої як в металошукача Garrett AT Max.

Компанія Mars MD - популярний виробник котушок випустив свій пінпоінтер Mars MD Pointer. Попередня дата виходу новинки 1 березня 2014 року. Характеристики Mars MD Pointer не поступаються своїм іноземним аналогам таким як Minelab Pro - Find 25 і Garrett ProPointer, проте при цьому його ціна буде усього 110$

mars-md-pointer

 

Компанія Minelab не перестає нас дивувати і радувати. Буквально нещодавно презентувавши новорічну акцію, вже сьогодні анонсувала вихід нового пульс індукційного металошукача для пошуку золота Minelab SDC 2300. Поки, його ще немає у продажу, але вже сьогодні дещо відомо про те що з себе представлятиме ця пошукова машина. Отже, це буде металошукач для пошуку золота, притому як для металошукачів цього класу за досить конкурентною ціною. Він буде досить компактним, в зібраному виді завдовжки всього 40 см, водонепроникний з можливістю занурення до трьох метрів, зручність забезпечуватимуть телескопічна багатопозиційна штанга.

novinka-minelab-sdc-2300

Новогодняя акция от Minelab! Подарки расширяющее возможности поиска с металлоискателями Minelab. Акция действительна до 31.01.2014, поторопитеьс получить свой подарок от Minelab.

Следует учесть, что покупая металлоискатели проходящие по акции, кроме указанных подарков вы также получаете дополнительные подарки от магазина Iskateli.

Garrett, анонсував новий металошукач Garrett ATX. Зовні металошукач виконаний в зеленому кольорі і має подібність до військового Гарретт детектора RECON - Pro, але це абсолютно інший металошукач! Garrett ATX спеціально розроблений для пошуку навіть дуже дрібних часток на великих глибинах, металошукач виконаний по PI схемі, і може працювати на грунтах з дуже сильно мінералізацією, має волого захищений корпус і може працювати в солоній воді на глибині до трьох метрів. Garrett ATX не має екрану, він замінений LED індикацією, з налаштувань має налаштування на грунт, статичний режим пошуку, дискримінатор, регулювання чутливості, баланс грунту, пороговий тон, і багато чого іншого.

garrett atx

Компанія XP Metaldetectors модернізувала штатні навушники WS4 (XP D09) що йдуть в комплекті з металошукачем DUES, посиливши їх додатковими ребрами жорсткості які зробили корпус міцнішим і масивнішим. Зміни не торкнулися можливостей і принципу управління навушниками, все як раніше просто, але тепер біль  надійно.new xp deus headphone

 Ще на початку жовтня 2012 року компанія Minelab на своєму сайті анонсувала, що 31.12.2012 припиняє випуск металошукача Minelab Explorer SE. День припинення випуску ні чим особливо не ознаменувався, Explorer SE Pro був в наявності в кожному магазині і особливого ажіотажу на них не спостерігалося. З тих пір пройшло два з половиною місяці, як результат всі запаси SE Pro вичерпалися і купити в Україні новий SE було не можна.

 

     Однак віднедавна ситуація змінилася. Керівництво компанії Minelab прийняло рішення про відновлення поставок приладів серії Explorer в Україні. Це не означає відновлення випуску приладу, він вже знятий з конвеєра, просто на складах Minelab залишилося достатньо чимала кількість цих приладів. Їх і будуть постачати до нас в Україну. Для інших країн поновлення поставок не планується. Перші поставки Minelab Explorer очікуються у вересні цього року (2013). Природно, прилади офіційні, з офіційною трирічної гарантією у фірмовому сервіс-центрі.

     Котушки Nel Tornado отримали новий зовнішній вигляд, що дозволило зменшити вагу котушки і тепер вага складає всього 565 грам, а гарантія збільшена до трьох років! При цьому усі відмінні пошукові характеристики котушки залишилися як завжди на висоті. Котушка Nel Tornado тепер выглядет так

Novie Katushki Nel Tornado

Анонс. Незабаром, а саме в лютому місяці цього року, будуть доступні нові котушки фірм MarsMD і NEL для металошукачів Garrett AT Pro і Garrett AT Gold.

Ціни на металошукачі Teknetics понижені, тепер Ви можете вибрати металошукач початкового(Alpha 2000, Delta 4000) і напівпрофесійного рівня(Gamma 6000, Omega 8000) і купити його за кращою ціною в нашому магазині в місті Києві.

Ціни на культовий металошукач XP DEUS знижені, тепер Ви можете вибрати одну з 4-х комплектацій XP DEUS потрібну саме для Вас і купити її за кращою ціною в нашому магазині в Києві.

Рекомендовані товари

  1. Останні додані
  2. ТОП переглядів
  3. Недорогі металошукачі