fast-tracker-displayНа початку хотілося б уточнити один важливий нюанс - металошукач Bounty Hunter Fast Tracker є найдешевшим з усіх відомих мені приладів заводського виробництва. У своїх оглядах я намагаюся не торкатися МД кустарного виготовлення, тому Fast Tracker зацікавив мене передусім своєю ціною.

Мені стало цікаво: що ж все-таки можна отримати за такі помірні гроші. А ціна виявилася дуже демократична. Але що це буде за пристрій? Зараз спробуємо з цим розібратися.

bounty-hunter-fast-tracker

Тепер трохи про те, що стосується саморобних, кустарних і полу-серийных металошукачів вітчизняного виробництва і виробництва ближнього зарубіжжя. Це питання завжди досить цікаве для того, що починаючого шукача скарбів, який тільки намагається визначити, який металошукач йому потрібний, як довго готовий він займатиметься пошуком і скільки готовий на це витратити грошей. Частенько новачка різні "самоделки"(умовно назвемо так металошукачі не заводського виробництва) можуть притягнути до себе тільки ціною.

Не приховуватиму того, що я і сам колись давно був таким же. Декілька перших моїх детекторів якраз і були типовими саморобними импульсниками. При купівлі металошукача на той момент для мене вирішальним чинником була ціна. Та і відгуки частенько були дуже позитивні.

І ось заплативши вперше порядку 100$, я отримав щось незрозуміле і недороблене. Шукати з таким дивом техніки просто не представлялося можливим. Потім був куплений дещо дорожчий саморобний металодетектор від "майстра", потім ще один, що позиціонується як новіший і максимально наближеніший до заводських приладів. Але з часом прийшло розуміння, що я вже не заощадив гроші, а навіть злегка в прогарі. І сенсу особливого не було в тому, щоб купувати прилад домашнього виготовлення, який покликаний як можна точніше повторити заводський аналог, якщо той самий аналог коштує практично стільки ж.

Реально сьогодні мені дуже шкода того часу, коли я ходив по хороших, небитих місцях, але з поганим кустарним металошукачем, який не дозволяв навіть нормально відбудуватися від грунту. І як наслідок - я нічого не знаходив там, де було ще багато монет, там де інш шукачі, вже після мене знаходили їх жменями. Дуже образливо за той час. Зате тепер я для себе вирішив - ніяких саморобок, є досить багато різних фірм виробників якісної пошукової техніки. Ось про одне з низ ми зараз і поговоримо.

Bounty Hunter - виробник металошукачів в США. Найчастіше ця фірма асоціюється з недорогими МД, можна навіть сказати, що цей бренд орієнтований на початківця. Тому мене не здивувало, що саме Баунти випустили самий недорогий прилад серед усіх бюджетних. Тепер розглянемо це диво техніки пильніше.

Fast Tracker - це грунтовий мікропроцесорний металошукач, зібраний на основі VLF технології. Незважаючи на зовнішню простоту у нього є присутньою функція автоматичного балансу грунту, покрокова дискримінація, що настроюється, і двох тональний звук. Основною особливістю цієї моделі є суто її невисока ціна.

Робоча частота МД 6,6 кГц, що у свою чергу говорить про те, що виробник постарався зробити цю модель найбільш простою і універсальною. Трекером можна вирішувати будь-які завдання: і пошук по пляжу, і по старовині, навіть по війні або на той випадок якщо ви професійно зацікавлені в пошуку заліза, підземних і усередині стінних комунікацій і так далі

Котушка у приладу змінна, діаметр 7", кругла, герметична, принцип роботи моно. Можна відмітить, що з нею досить зручно ходити по пляжу. Але додати про неї щось хороше або запам'ятовується - я б не зміг. Загалом вона звичайнісінька.

По конструктиву штанги все видно на картинці. Вигин S- образний, з підлокітником і м'яким руків'ям. Звично для багатьох виробників можна спостерігати стаціонарно закріплений блок управління. Котушковий кабель обвивається навколо штанги.

Сам блок управління металошукачем має дуже простий зовнішній вигляд. На передній панелі немає не ЖК дисплея і навіть кнопок. Там взагалі всього 2 органи управління - дві примітивні крутилки. Одна з яких (SENSITIVITY) відповідає за чутливість, вона ж працює як включити/вимкнути. Друга крутилка - це (DISCRIMINATE) покрокова дискримінація. Працює відсікаючи помалу цілі починаючи від відвертого заліза, потім пробки, дрібний алюміній і цинк, ну і так далі. Конкретних значень на шкалі не відмічено, можна тільки гадати, що ви відсікли цього разу, тому після чергового повороту, перевірте, чи не прибрали ви що те гіпотетично корисне.

bounty-hunter-fast-tracker-display

З плюсів можна назвати звичайно ж надійність роботи приладу і стабільність автобалансу грунту. Наскільки це може бути важливим в пошуку, ви зможете зрозуміти якщо походите з саморобним металошукачем. Після якого робота з Fast Treker буде для Вас справжнім відпочинком. Ще хотілося б не забути відмітити можливість підключення навушників (товстий "джек" в ¼ дюйма). Звук в приладі досить непоганий, передбачена двох тональність.

По роботі дитектору можна відмітити дуже стримані показники по глибині. Але це передбачувано, адже йдеться про найпростіший і самий недорожчий металошукач серед усіх бюджетних, для початківців. Окрім глибини істотним недоліком можна назвати відсутність ЖК дисплея, такого важливого якраз для початкуючого користувача. По собі можу сказати, що із старту дуже складно розібратися з роботою дискримінатора. Складно орієнтуватися в сигналах мети, коли вони йдуть тільки на звук.

Як підсумок скажу, що прилад можливо хороший для пляжу, в якійсь мірі для пошуку заліза і рішення будівельних завдань (шукати трубу в землі або стіні). Може так само по війні і по металобрухту з ним можна отримати непоганий результат. Але для пошуків по старовині він підійде більше як ознайомлювальний пристрій. Суто щоб розібратися з основами роботи металошукачі і вирішити для себе: твоє це або ні. Однозначно прилад буде хороший для дітей, які іноді складають компанію тим, що дорослим, що копають. Адже дитині частенько важливо більше копати і діти уміють щиро радіти кожному знайденому цвяху.

 

Повна або часткова публікація цього огляду, можлива тільки при отриманні письмового дозволу адміністрації сайту. Усі права на цей огляд належать http://iskateli.com.ua 

Рекомендовані товари

  1. Останні додані
  2. ТОП переглядів
  3. Недорогі металошукачі