eurotek-pro-logoEurotek Pro 11" DD - новий металошукач від Teknetics з серії Eurotek, є лідером серед металодетекторов своєї серії. Властивості якими наділений Eurotek Pro з 11и дюймовою DD котушкою у поєднанні з ціновим сегментів в який потрапляє металошукач, виводять цей прилад у фаворити початкової серії. А такі властивості як висока швидкість обробки, хороша роздільна здатність цілей і мала вага детектора, служать додатковим аргументом на підтримку Eurotek Pro 11DD.

eurotek-pro-11-dd

Металошукач Eurotek Pro DD працює на середній частоті в 7.81 кГц, має трьох тональну звукову ідентифікацію що дозволяє відрізняти групи металів, такі параметри як чутливість, дискримінація і гучність можуть бути налаштовані на потрібний шукачеві рівень, функція цілевказник допоможе точно локалізувати мету в землі, живлення від одного елементу 9Вт Крона (виробник радить використати хороші алкалиновые батареї).

Індикатор присутності заліза

Здійснюючи пошук з включеною дискримінацією, пошуківець часто ігнорує, відключає залізо, хоча знання наявності і відсутності заліза в землі може багато що підказати шукачеві скарбів. При проходженні над залізом в Eurotek Pro включатиметься індикатор IRON навіть при відключеному звуці заліза, часте знаходження залізних об'єктів у земля може свідчити про те що на цьому місці колись жили люди, отже цьому місцю потрібно приділити більшу увагу.

eurotek-pro-dd

Конструктов

Металошукач Eurotek Pro виконаний по класичній S образній схемі і складається з трьох штанг послідовно сполучених між собою. Eurotek Pro не погано збалансований має зручний підлокітник що дозволяє використати металошукач не затискаючи ремінець на нім. eurotek-pro-display

Екран

Великий високоякісний ж/к дісплей на якому відображається індикатор мети(VDI) зі значенням від 0 до 99, індикатор заліза(IRON), глибина мети(п'ять ділень), рівень заряду батареї, а також відображається зміна параметрів чутливості(SENS), дискримінації(DISC), гучності(VOL).

Котушка

У комплект входить потужна 11 дюймова Double-D(DD) водонепроникна котушка, трохи витягнутої еліптичної форми, завдовжки приблизно 27.5 см. Котушка дає хороші показники глибини, не дивлячись на свої розміри добре розділяє цілі, що близько лежать. Ідеальна для пошуків за містом, але також може бути використана при пошуку на пляжі.

Купити  Eurotek Pro 11 DD

Купити металошукач в Києві, також можна замовити і сплатити при отримання у будь-якій точці України. Київський магазин металошукачів iskateli. Гарантія 2 роки. Безкоштовна доставка.

 

 

Повна або часткова публікація цього огляду, можлива тільки при отриманні письмового дозволу адміністрації сайту. Усі права на цей огляд належать http://iskateli.com.ua

 

Рекомендовані товари

  1. Останні додані
  2. ТОП переглядів
  3. Недорогі металошукачі