Ми є офиицальным дилером таких виробників металошукачів як Garrett, Minelab, Fisher, White's, XP, Teknetics, Detech, Mars MD і інших. Усі металошукачі(металодетекторы) куплені у нас маркіруються голографічними наклейками наступного зразка.

 nakleyki das

 

     Купивши металошукач, зверніть увагу на блок управління металлодетектора, на нім має бути наклеєна одна з чотирьох зображених вище наклейок. Її наявність в комплекті із заповненим гарантійним талоном і нашою печаткою є гарантією того, що придбаний Вами металошукач є оригінальним, офіційно ввезеним в Україну і на нього поширюються усі гарантійні зобов'язання виробника детектора. Остерігайтеся купівлі металошукачів без цих наклейок і комплекту документів!

Сервисцым центром що здійснює обслуговування металошукачів являється фірма ДАС - яка є єдиним офіційним представником Garrett, Minelab, Fisher, White's, XP, Teknetics, Detech в Україні.

 

Гарантія:

     Період гарантійного обслуговування в сервісному центрі залежить від моделі металошукача, і складае від одного до трьох років з моменту купівлі металошукача. Даний гарантійні період вказується в гарантійному листі який йде з кожним металошукачем. Після гарантійне обслуговування відбувається по закінченню терміну гарантійного обслуговування.

 

Обмін/повернення впродовж 14 днів:

     Відповідно до Закон України "Захист прав споживачів", наші покупці мають право обміняти або повернути куплений у нас товар впродовж перших 14 днів після купівлі. При цьому - обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання : подряпин, сколовши, потертостей(навіть не значних) і тому подібне. Так само повинно бути збережено: повний комплект товару, цілісність упоковки, усі компоненти упаковки, ярлики, заводська маркіровка.

Якщо товар не працює обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності укладення авторизованого виробником сервісного центру про те, що умови експлуатації не порушені. Обмін або повернення товару здійснюється виключно в одному з наших офісів. Для повернення грошей споживач повинен мати при собі паспорт. Повернення грошей можливе в день повернення товару або, у разі відсутності грошей в касі, на протязі максимум 7 днів.

garantiya

Повернемо гроші
на протязі 14 днів

free delivery

Безкоштовна доставка

best price

Кращі ціни
на металошукачі